Wynajem długoterminowy

Oszczędzaj i ciesz się mobilnością przez lata, sprawdź naszą ofertę na wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy (auta na abonament) jest cieszącą się dużą popularnością formą finansowania samochodów. W Toleo Cars uważamy, że ta opcja jest korzystniejsza dla firm od zakupu lub leasingu samochodów. Pozwala nie tylko zarządzać kosztami floty, ale także cieszyć się kompleksową, niedostępną w leasingu, obsługą floty przez cały czas trwania wynajmu.

Bez wkładu własnego

Nie wymagamy ani wkładu własnego ani dokumentów finansowych. Łatwa forma finansowania samochodu dla każdego.

Przewidywalność kosztowa

Zgodnie z zawartą z Toleo Cars umową, co miesiąc opłata za wynajem jest stała, więc jesteś w stanie przewidzieć koszty i zaplanować budżet flotowy. Umowa z Toleo Cars jest odporna na inflację, zmianę stóp procentowych i inne zawirowania na rynku.

Atrakcyjna cena

Usługa auta na abonament ze względu na dłuższą deklarację najmu jest atrakcyjniejsza cenowo niż wynajem krótkoterminowy czy średnioterminowy.

Wygoda

Wynajem długoterminowy podobnie jak pozostałe formy wynajmu uwzględnia serwis, opony sezonowe, pakiet ubezpieczeń wraz z obsługą szkód komunikacyjnych oraz samochód zastępczy na czas awarii.

Dedykowany opiekun

Od rejestracji auta, przez ubezpieczenie, wymianę opon, przeglądy techniczne, serwisy gwarancyjne aż do obsługi szkód komunikacyjnych - o tym wszystkim możesz zapomnieć. Zrobi to za Ciebie dedykowany opiekun umowy.

Samochód na zamówienie

Jeśli w naszej flocie nie ma auta, które chcesz wynająć długoterminowo to możemy je dla Ciebie zamówić i wynająć Ci właśnie takie jakie chcesz.