Wynajem na miesiące

Potrzebujesz samochodu na dłużej niż miesiąc? Wynajem średnioterminowy może być idealnym rozwiązaniem

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują samochodu na 1-24 miesiące. Z wynajmu średnioterminowego chętnie korzystają osoby prywatne i firmy. Powody mogą być różne: oczekiwanie na zamówione w salonie nowe auto, tymczasowy pobyt w Polsce (kontrakt) a może jako auto dla nowego handlowca. Polecamy to rozwiązanie również osobom, które zaczynają rozwijać własny biznes i nie mają środków na zakup czy leasing. Jeśli coś pójdzie nie tak, auto zawsze można zwrócić.

Elastyczność

Proste zasady, elastyczne warunki. Możesz w każdej chwili dobrać kolejne auta lub zamienić na takie, które aktualnie jest potrzebne. Od ręki otrzymasz samochód na potrzeby doraźne lub działalność sezonową.

Atrakcyjna cena

Usługa średnioterminowa ze względu na dłuższą deklarację najmu jest atrakcyjniejsza cenowo niż wynajem krótkoterminowy.

Wygoda

Wynajem średnioterminowy podobnie jak pozostałe formy wynajmu uwzględnia serwis, opony sezonowe, pakiet ubezpieczeń wraz z obsługą szkód komunikacyjnych oraz samochód zastępczy na czas awarii.

Łatwy dostęp

Minimum formalność. Nie wymagamy żadnych dokumentów finansowych. Wynajem na miesiące jest dostępny zarówno dla osób fizycznych jak i firm, niezależnie od daty ich powstania.

Przewidywalność kosztowa

Zgodnie z zawartą z Toleo Cars umową, co miesiąc opłata za wynajem jest stała, więc jesteś w stanie przewidzieć koszty i zaplanować budżet domowy lub firmowy.

Nowe, wyposażone auta

Nasza flota składa się z samochodów nowych, dobrze wyposażonych. Po zakończeniu umowy, lub nawet w jej trakcie możesz zmienić auto na inne.